Özel Arama
Üyelik İlanlar Fuar Takvimi Firmalar İletişim
paylas twitter RSS Besleme Facebook
inorganik kimyasal

Akrilik - Modakrilik

Aramidler

Klorolif

Poliamid(PA)

Poliester(PES)

Polietilen(PET)

Poliolefin

Polipropilen

Poliüretan(PUR)

Polivinilidin klorit


Polivinil klorit temel polimer oluşturucu maddedir. Erimiş halde ekstürize edilir ve soğuk hava ile katılaştırılır, diğer bir deyişle "eriyikten üretim tekniği" ile üretilir. Genel özellikleri. Bu lif, düşük sıcaklıkta yumuşadığı ve büzüştüğü, bu yüzden de yıkamada çok dikkat gerektirdiği için yaygın kullanılamamaktadı r. Trikloretilen çözücüsü ile kuru temizlemeye tabi tutulmamalıdır. PVC' nin su emmeksizin kaynar sudaki büzüşmesi kumaşta fantazi, kloque- tip etkileri elde etmek için kullanılabilir.
Asıl avantajı, sahip olduğu sıcak tuşesi, alev almazlığı ve kimyasal etkilere karşı dayanıklılığıdır, bu sebeple koruyucu giysilerde kullanım alanı bulur.
Polivinilklorit yün gibi diğer liflerle nadiren de olsa karıştırılabilir. Yarı geçirgen kumaş formundaki PVC yağmurluklarda kullanılabilir ve aynı amaç için kumaşlara kaplama malzemesi olarak da uygulanabilir.

オークリー 激安 オークリー レンズ 交換 オークリー フロッグスキン カスタム オークリー カスタム ショップ オークリーゴルフバッグ オークリー サングラス 激安 オークリー メガネ レンズ オークリー メガネ オークリー アウトレット ゴルフ オークリー フロッグスキン ミラー サングラス オークリー 店舗 オークリーゴルフサングラス オークリー アウトレット サングラス オークリーゴルフ 店舗 オークリー 店舗 オークリージャパン オフィシャルサイト オークリー レンズ 価格 オークリー カスタム 価格 オークリー サングラス サイズ オークリー メガネ フレーム オークリー アウトレット 通販 オークリー 偏光 ミラー オークリー メガネ 値段 オークリー 店舗 東京 オークリー 偏光 バス オークリーゴルフシューズ オークリージャパン サングラス オークリー カスタム 店舗 オークリー フロッグスキン アジアン オークリー メガネ 店舗 オークリー 偏光 アウトレット オークリー フロッグスキン オークリー カスタム オークリー カスタム サングラス オークリー フロッグスキン レンズ オークリー 偏光 レンズ オークリー カスタム レーダー オークリー 偏光